Ara
Filters
Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

 S.S.S.

Fordstil.com’ da sergilenen ürünlerin tamamı alanlarında uzman kişilerin, yetkin tedarikçilerle yaptıkları başarılı çalışmaların sonucunda üretilen ürünlerdir. Tüm ürünler olabilecek en yüksek kalitede üretilmiş olup, muadil sayılabilecek kalitede Ford ve Ford severler için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca Ford Stil, Ford Otosan, Koç Ailem ve Ford Life Card üyelerine siteye üye olmaları halinde özel avantajlar sunmaktadır.

Giriş ekranında yer alan “Üye Ol” linkine tıklayarak üye olabilirsiniz. Kullanıcı Tip’ini seçtikten sonra gerekli bilgilerin girişleri yapılarak işlem tamamlanmaktadır. Kayıtlı olduğunuz e-mail adresinize gelen onay mailinden sonra siteye giriş sağlayabilirsiniz.

 • Alışveriş yapmak için siteye üyelik gerekiyor mu?

Hayır. Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ancak avantajlı kampanyalar ve indirimlerden yararlanamazsınız.

 • Üye olurken T.C.K.N (Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası) gerekiyor mu?

Hayır. Ancak satın alma gerçekleştirdiğiniz takdirde konu gereği ürünlerin kargo şirketi tarafından, tarafınıza teslim edilebilmesi için T.C.K.N sorulmaktadır ve gereklidir.

 • Bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Bilgilerinizi güncellemek için destek@fordstil.com mail adresi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 • Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Giriş ekranında yer alan "Şifremi unuttum" linkine tıklayarak kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Tekrar giriş yapabilmeniz için gereken bilgiler mail adresinize gönderilecektir.

 • Kargo ücretleriniz ne kadardır?

Kargo ücretleri, satın aldığınız ürünlerin toplam hacmine (desi) göre değişmektedir. Sepetinizdeki ürünlerin içeriğine göre son sayfada hesaplanarak onayınıza sunulacaktır.

 • Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz YURTİÇİ Kargo güvencesiyle size ulaştırılmaktadır.

 

 • Siparişlerimi nereden takip edebilirim?

Siparişlerinizin bilgilerine sitemizde yer alan “Geçmiş Siparişlerim” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Siparişim ne zaman ulaşır?

Stoğumuzda bulunan ürünler için vereceğiniz siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi – Pazar, resmi tatil günleri ve saat 14.00’ ten sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 • Siparişimi İptal edip ürünü/ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sipariş verdiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde destek@fordstil.com  adresine sipariş numarasını belirterek e-posta ile iptal-iade talebinde bulunabilirsiniz. Ancak iptal-iade talebinizin olumlu olabilmesi için ürün/ürünleri teslim aldıysanız, bunların paketlerinin açılmamış ve kullanılmamış olması gereklidir.

 • Satın aldığım ürünün hasarlı gönderilmesi durumunda ne yapmam gerekiyor?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağında “ürün elimize ulaştığında yaptığımız kontrolde hasarlı olduğu tespit edilmiştir” şeklinde açık bir ifade ile durumu belirtiniz. Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü geri göndermeniz durumunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir. Bu işlemi yapmazsanız iade taleplerinize olumsuz dönüş yapmak zorunda kalabiliriz.

 • Satın aldığım ürünün eksik gönderilmesi durumunda ne yapmam gerekiyor?

www.fordstil.com’ da satışa sunulan ürünler orijinal kutularında, hiç açılmadan paketleme yapılarak kargoya teslim edilir. Ürünü teslim alacağınız sırada yapacağınız kontrol sonucunda ürün paket içeriğinde bir eksik ya da hata olduğu takdirde, kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından dilerseniz ürünü teslim alabilir; sadece tutanakla birlikte bize başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Satın aldığım ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri iade etmeden önce destek@fordstil.com mail adresine iade edeceğiniz ürünleri iade sebepleriniz ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir. İadenin uygun olup olmadığı bilgisi Ford Stil ekibimiz tarafından bildirilecektir.

 • İade sürecinde kargo masraflarını ben mi karşılayacağım?

İade ürünlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz ARAS Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. ARAS Kargo dışında başka bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda, kargo masrafları tarafınızdan karşılanmaktadır.